Geçici Yuva Programı Nedir?

Geçici yuva olmak istediğimiz köpeği kendimiz seçebilir miyiz?

Evet! Sitemizdeki Yuva Arayanlar bölümünden veya Instagram paylaşımlarımızdan gördüğünüz köpeklerden hangisine geçici yuva olmak istediğinize siz karar verebilirsiniz.

Geçici yuva olmak icin ne gerekiyor?

İlk önce Geçici Yuva Formunu doldurup geçici yuva olmak icin onaylamanız gerekiyor. Onaylandıktan sonra yasam alanlarımız gelip geçici yuva olmak istediğiniz köpeği alabilirsiniz.

Geçici yuva süresi ne kadar?

Surenin ne kadar olacağını önceden emin olamasak da bu sure sadece bir kaç günden 1 - 4 haftaya kadar değişebilir. Eğer sadece kısıtlı bir süre geçici yuva olabilecekseniz formu doldururken bundan bahsetmenizi rica ediyoruz. Kısıtlı bir süre olsa da geçici yuva olabilirsiniz.

Geçici yuva olarak sorumluluklarım neler?

Geçici yuva olduğunuz köpeğin sorumluluğu sizde olacak. Eğer bir sağlık sorunu olursa köpeği beraber çalıştığımız veterinere getirmenizi rica edeceğiz. Köpeğin veteriner masrafları tamamen Kurtaran Ev’in sorumluluğunda ve sizden bunun için bir ödeme beklemiyoruz. Bunun yanında eğer geçici yuva olduğunuz köpek tuvalet eğitimli değilse ona bu konuda eğitim verebiliyor olmanız gereklidir. Son olarak da köpeği sahiplenmek için tanışmak isteyenler olduğunda sizinle iletişime geçeceğiz, belirlenen zaman ve yere göre köpeği teslim edebilirsiniz.

Önemli Not

Soruları cevaplarken, lütfen Geçici Yuva Programımızın Kurtaran Ev himayesi altındaki köpeklerin ev ortamına alışmaları ve kendilerine olan güvenlerinin artabileceği bir deneyim olduğunu unutmayın. Geçici Yuva Programımızda cins, küçük veya sosyal köpekler yer almamaktadır. Istanbul içi şartımız vardır.

WhatsApp+Image+2020-04-18+at+12.41.57.jp