top of page

Kurtaran Ev Gönüllüsü
Olarak Yapabilecekleriniz

Kurucular ve sabit gönüllüler olarak sayımız bir elin parmaklarını geçmez. Her yaştan gönüllüye her zaman ihtiyacımız oluyor. Bünyemizde her geçen gün sayısı artan bir potansiyel var. Ve her geçen gün sayı arttığı gibi iş yüküde artıyor. Genç beyinlerin üretkenliğine her zamankinden fazla ihtiyacımız var. Kurtaran Ev’in sosyal medyaları hesapları, yaşam alanlarımızın genel temizliği ve düzeni, festival kermes ve diğer organizasyonlarda temsil edilme vb bir çok alanda bizimle kol kola çalışacak gönüllü arkadaşlara ihtiyacımız var. Aklınıza gelen bir proje varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

IMG-20211113-WA0043.jpg

Yaşam Alanı Gönüllüsü

Kucukcekmece veya Hadimkoy yasam alanlarimizda her zaman gonulluye ihtiyacimiz oluyor. Kendi programiniza gore, istediginiz siklikta yasam alanlarimiza gelerek yasam alanindaki gunluk islere yardim edebilir, kopeklerle ve tedavileriyle ilgilenebilir ve gun icinde yapilacak olan sahiplendirmelere yardim edebilirsiniz.

e8d48bc6-5393-4b67-a6a2-0e2df4c89058.jpg

Arazi Beslemesi Gönüllüsü

Kurtaran Ev gonulluleri olarak Kucukcekmece, Arnavutkoy, Basaksehir gibi lokasyonlarda duzenli beslemeler yapiyoruz. Eger siz de haftada 1 veya daha fazla gununuzde birkac saatinizi ayirabiliceginizi dusunuyorsaniz lutfen bizimle iletisime gecin. Bu sayede daha fazla alanda besleme yapabiliriz.

Screen+Shot+2020-01-30+at+9.29.58+PM.png

Transfer Gönüllüsü

Köpeklerimizin bir noktadan başka bir noktaya nakil edilmelerine sık sık ihtiyaç duyabiliyoruz. Aracı olmayan bir geçici yuva gönüllümüze, herhangi bir semtten kurtardığımız bir köpeğin ya da kedinin teslim edilmesi ya da yaşam alanımızdan geçici yuvaya teslim edilecek bir köpeğin transferi için gönüllü olabilirsiniz. Şehir dışına, hatta ülke dışına yapacağınız yolculuklarda, aracınızla ya da uçuş gönüllüsü olarak, köpeğin kalıcı bir yuvasına ulaşımı için destek olabilirsiniz.

Transfer gönüllüsü listemize katılmak isterseniz, email üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 ZİYARET EDİN

Haftanın 7 günü

 12:30 - 17:00

bottom of page