top of page

Köpek Sahiplenme

1. Sahiplendirme formumuzu detaylı şekilde doldurmanızı rica ediyoruz. Form doldurulmadan ve Whatsapp üzerinden ön görüşme yapılmadan, alana geldiğinizde sahiplendirme yapmıyoruz. 

2. WhatsApp üzerinden bir hafta içinde geri dönüş yapıyoruz. Çok küçük bir ekip olduğumuz için yoğun dönemlerde 3 haftaya kadar uzayabiliyor. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

3. Yaşam alanlarımız İstanbulda'dır. Nakille kedi/köpek yollamıyoruz. İstanbul'da yüz yüze görüşme şartımız vardır.

4. Sahiplendirmeleri İstanbul Hadımköy Yaşam Alanımızdan  yapıyoruz. Başvuru formu doldurduktan sonra WhatsApp görüşmesi sonucunda randevu vererek, yaşam alanımıza davet ediyoruz. Alanda 900’e yakın yuva arayan köpeğimiz var.  Sizi, yaşam şartlarınıza uyum sağlayabileceğini düşündüğümüz köpeklerle eşleştirmeye çalışıyoruz. 

 

*Geçici yuvada olan bir köpeğimizi sahiplenmek isterseniz, geçici yuvamızla tanışmanız için randevu ayarlıyoruz.

300'e yakın kedimiz Küçükçekmece Kedi Evinde yuvalarını bekliyor.

5. Sahiplenmek için yaşam alanlarımıza gelirken yanınızda gövde/boyun tasması, gezdirme tasması, kimlik ve adresinize bir fatura getirmenizi rica ederiz.

6. Sahiplendirmelerimizde İstanbul içi önceliği (başka illere de yuvalandırma yapıyoruz), 25 yaş üzeri olma ve yüz yüze görüşme şartı vardır. Sahiplendirme Sözleşmesi ve köpeğin/kedinin takibini yapıyoruz. 

7. Sahiplenmekten vazgeçerseniz, köpeği hemen Kurtaran Ev'e geri getirmeniz gerekiyor. Başkasına sahiplendirme yapamazsınız.

 

Geçici yuva olarak devam etmek isterseniz detayları Geçici Yuva sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Infographs.png

🐾 Yuva Arayanlardan Sadece Bazıları 🐾

bottom of page